Business Analyst

Искаш ли да си част от нашия страхотен екип в София или Варна? Кандидатствай сега!

Отговорности

  • Сътрудничество с експерти в дадената област с цел събиране и анализ на бизнес изискванията от страна на клиента;
  • Оценка на въздействието върху бизнеса при потенциални промени;
  • Изготвяне на проектна документация въз основа на информацията, събрана от експертите в областта
  • Комуникация със съответните партньори и затвърждение на изискванията на клиента;
  • Сътрудничество с екипите по проекта за изготвяне на документация или оптимизиране на функционалностите при нужда

Какво търсим

  • Опит на подобна позиция в международна среда
  • Отлично владеене на френски и английски език
  • Отлични умения за писане на техническа документация
  • Добри аналитични умения и методичен подход към работата
  • Отлични комуникативни умения
  • Разбиране на основните понятия и концепции в софтуерното инженерство
  • Умение за работа самостоятелно
  • Спазване на зададени срокове
  • Познания по основните принципи в застрахователния бизнес ще се считат за предимство

Какво предлагаме

  • Конкурентно възнаграждение и социални придобивки
  • Възможност за използване на най-новите съвременни технологии в реални проекти
  • Възможност да учите и да надградите уменията си
  • Сътрудничество с висококвалифицирани и приятелски настроени колеги
  • Динамична и предизвикателна работна среда
  • Допълнителни удобства и придобивки в офиса

Кандидатствай за тази позиция

Прикачи CV
JPEG, PNG, PDF, DOC max. 5MB

Изгради кариерата си в TINQIN

Развивай себе си, създавай с нас

Junior Business Analyst

0 - 2 години

3 - 5 години

Senior Business Analyst

5+ години